Hakkımızda

Tarihçemiz

Organiğin saf dokunuşu Luggi Baby ile hayatınıza giriyor…

Luggi Baby’nin temelleri 2009 yılında İstanbul Merter’de atıldı. Kurulduğu günden bu yana markamızın amacı ‘Anne Dokunuşu’ gibi doğal ve kaliteli ürünleri aileler ile buluşturmak.Yeni doğan ve 0-6 yaş grubu zengin ürün gamı ile dikkat çeken markamız, üretim, toptan ve perakende satış alanlarında faaliyet gösteriyor.

Hammadesinden üretimine kadar her aşamasında kalite ve sağlık faktörlerini birinci sırada tutan Luggi Baby, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına ürünlerin her aşamasında titiz davranarak annelerin gönüllerini fethediyor.

Dünyada gelişen teknolojileri yakın takibe alarak, bu yenilikleri hızlı ve en doğru şekilde ürünlere entegre etmeyi amaçlayarak Ar-Ge çalışmalarında önemli misyon üstlenen şirket personellerimiz ve üretimden sorumlu ekip çalışanlarımızla birlikte, sektöre her dönemde farklı ve yeni ürünler katmaya devam ediyoruz.

Anne dokunuşu gibi doğal…

Luggi Baby “Anne Dokunuşu Gibi Doğal” mottomuz doğrultusunda bebeklerin organik ürünlerle büyümesi gerektiği inancını sloganına taşıyarak, “En Değerliniz Bizim İçin de Değerlidir” diyoruz.